Přístroje

Mikrojehličková mezoterapie

Mikrojehličkové pero DERMA PEN – Dr.pen ULTIMA A6S Professional

V salonu vám můžu nabídnout ošetření provedené za pomocí Mikrojehličkového pera DERMA PEN – Dr.pen ULTIMA A6S Professional,kde jsou výsledky zaručené a vynikající!!

Po 3 ošetřeních můžete dosáhnout dokonalého a dlouhodobého efektu. Aplikace mezoterapie vyřeší mnohé problémy. Pomocí komplexní terapie dosáhnete korekce mimických vrásek, vyhlazení a omlazení pokožky a povadlých kontur, zjemnění jizev a trudovité pleti po akné, redukce pórovité pleti. Taktéž se přístroj využívá ke sjednocení pleti, zmírnění pigmentací.

CO SE V POKOŽCE ODEHRÁVÁ ? A JAK TO VLASTNĚ FUNGUJE ?

Díky účinné mezoterapii a především přístroji Dermapen mám jedinečnou možnost opravovat pleť od spodních vrstev.

Přístroj vytváří v pokožce, za pomoci sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní zahájení přirozené imunitní reakce. Reakce v pleti způsobí aktivaci růstových faktorů.

A co že jsou to „růstové faktory“? Růstový faktor stimuluje růst kůže, zvyšuje produkci kolagenu i elastinu, což vede ke zlepšení vzhledu pokožky, ke zlepšení její funkčnosti, pružnosti a barvy. Růstové faktory a Cytokiny jsou v popředí zájmu v oblasti estetické medicíny a taktéž i v oblasti medicíny klasické. Zejména pro svou jedinečnou vlastnost, a to hojení!!

CO DOKÁŽE MEZOTERAPIE

 • obnovuje mladistvý vzhled pokožky = revitalizace pleti, obnova tonusu, zpevnění kontur obličeje, komplexní anti – ageing
 • zvýšení hustoty kolagenových a elastinových vláken
 • sjednocuje barvu pleti
 • revitalizuje a rehydratuje oblast dekoltu a krku
 • potlačuje a zjemňuje mimické vrásky
 • vyhlazuje trudovitou pleť po akné
 • stahuje rozšířené póry
 • napomáhá korigovat tvorbu melaninu (hyperpigmentace)

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ

Odlíčení pleti, peeling, povrchové čištění, dezinfekce pokožky, nanesení anestetického krému, dezinfekce pokožky, samotné ošetření zvolené oblasti s aktivním sérem, dezinfekce pokožky, zklidňující extra hydratační maska, hydratační sérum, krém + krém na domácí použití.

Dermapen se aplikuje pomocí mikro vpichů séra přímo do střední vrstvy pokožky.

Na výběr mám mnohá kosmeceutika jako například kyselinu hyaluronovou, peptidy, sérum na bázi Botoxu, Cytokiny a mnohá další kosmeceutika, šitá na míru požadavkům vaší pokožky.

Ošetření je především velmi rychlé. Metoda mezoterapie pomocí přístroje Dermapen je bezpečná a takřka bezbolestná!!Samotné ošetření dermapenem trvá v průměru cca 15 min. S přípravou před samotným ošetřením a po včetně masky je celková doba ošetření cca 75 min. Pokud se použije krém na zmírnění bolesti je to + 20 min.

Dvě hodiny před ošetřením Dermapenem – nepít kafe a nedávat si na dekolt a krk parfém.

PO OŠETŘENÍ

!!! Zcela se zdržet pobytu na slunci. Minimálně na 24 hodin !!!

Nutně doplnit ošetření produkty pro domácí péči z řady vysoce hydratační a produkty s UV filtrem!!!

Bezprostředně po ošetření může být pokožka začervenalá. Reakce pokožky však vymizí běžně do pár hodin od ošetření, dle typu vaší pleti. U citlivější pleti může mírné začervenání přetrvávat i druhý den. V následujících dnech můžete postřehnout mírné svědění a občasnou horkost v ošetřované oblasti (běžná reakce). Žádný z výše uvedených pocitů, však nebrání běžnému dennímu režimu !!

PRO KOHO NENÍ OŠETŘENÍ VHODNÉ

KONTRAINDIKACE K OŠETŘENÍ

 • věk pod 18 let
 • těhotenství, či období laktace
 • onemocnění Diabetes mellitus (cukrovka)
 • pacienti s onkologickými potížemi
 • kardiovaskulární onemocnění – včetně arytmie
 • poruchy srážlivosti krve
 • užívání léků na ředění krve (warfarinizace)
 • aktivní infekce, herpes, atopický ekzém, lupénka
 • nachlazení, rýma, alergi

Mesoceuticalab Palmare

Posílení tvorby kolagenu a elastinu, sjednocení barevného odstínu kůže, zpevnění a zesílení kůže, omlazení a vypnutí kůže, posílení hydratace a výživy kůže, ošetření nezánětlivého akné, řešení hyperpigmentací, vitamínová terapie.

Kompletní specifikace: Generátor pracuje třemi aktivními principy: elektroporace, radiofrekvence a LED světlo. Zařízení je určeno pro bipolární selektivní mezoterapii. MESOCEUTICALAB PALMARE se používá k bezpečné neinvazivní maximalizaci průniku aktivních látek do kůže.

Mezoporace: čtyři elektrody pro elektroporaci – 2 s kladným a 2 se záporným nábojem – jsou v generátoru MESOCEUTICALAB PALMARE umístěny proti sobě do kříže. Cílem elektroporace je vzbudit látkovou výměnu již v zárodečných fázích buňky. Díky elektroporaci je propustnost buňky mnohonásobně vyšší.

Radiofrekvence: je tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Bipolární radiofrekvence v MESOCEUTICALAB PALMARE působí povrchově do hloubky 1 mm.

LED světlo (light-emitting diode) je světelné vlnění střední vlnové délky. Slouží k urychlování hojivých procesů. Světlo snadno proniká do kůže a způsobuje změny v podkoží. LED mění molekulární strukturu elastinu, tudíž dochází k obnovení elasticity pokožky a vyhlazování vrásek. Modré světlo pokožku po ošetření zklidňuje.