Ceník služeb

Platnost od 1.1. 2022 – přečíst podmínky ›

Naším společným cílem je Váše krásná, zdravá pleť a spokojenost.

Pro Bohyně

Luxusní kaviárový zážitek pro všechny bohyně, které chtějí ihned vidět a zažít na vlastní kůži, jak je jejich znovuzrozená.

*uvolňující rituál, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, pěnová kaviárová maska na obličej, krk a dekolt, aktivační sérum s černým kaviárem, kaviárová masáž, úprava obočí, hydratační mlha + bonus – masáž rukou

Rituál pro královnu

Kompletní ošetření pleti je určeno pro všechny ženy, které potřebují vidět okamžitý liftingový efekt! Nedopusťte, aby se z Vaší pleti stala suchá, vyprahlá poušť a dopřejte ji maximální hloubkovou hydrataci nasycenou aktivními látkami.

*uvolňující rituál, ošetření AHA kyselinami, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, aktivační sérum, liftingová masáž pomocí lávových kamenů, alginátová maska, závěrečná péče + bonus – masáž rukou

Ošetření Basic

Odhalte pocit perfektně vyčištěné, rozjasněné a svěží hydratované pleti. Speciální maska pro daný typ pleti.

*uvolňující rituál, peeling dle typu pleti, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, úprava obočí, oční maska, pleťová maska, oční krém, závěrečná péče.

Ošetření SpaTeen pro studenty

Je stvořené pro všechny do 19-ti let, kteří touží po čisté a zdravé pleti.

*ošetření pomocí AHA kyselin, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, pleťová maska, úprava obočí, závěrečná péče.

Chemický peeling

 • unikátní forma rejuvenace, rozjasnění a regenerace pleti obličeje, krku
 • zcela neinvazivní a bez bolesti
 • trvá pouze několik minut
 • řeší problematiku pleti jako je akné, mastná pleť, pigmentové skvrny nebo drobné či mimické vrásky
 • při pravidelné péči dochází k výrazné redukci nežádoucích vrásek a stimulaci tvorby nového kolagenu
 • velmi oblíbený neoperativní zákrok vhodný pro všechny
 • výsledkem je pokožka viditelné hladší, vyhlazená, vypnutá, hydratovaná a barevný tón pleti sjednocený

Ošetření pro muže

Muži často zapomínají pečovat o svojí pleť. Neví, nechtějí nebo nemají čas. A bohužel i pokožka mužů potřebuje pravidelnou péči, aby nedocházelo k předčasnému stárnutí.

*ošetření pomocí AHA kyselin, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, maska, závěrečná péče.

Expresní ošetření

Máte málo času a potřebujete rychlé ošetření? Tohle je právě pro Vás. Rychlá aktivační péče, která Vám zajistí krásnou pleť během několika minut. Pomocí kosmetického přístroje Palmare – (elektrostimulace mimických svalů, který Vám zajistí okamžitý výsledek).

*ošetření pomocí AHA kyselin, masáž, maska, závěrečná péče.

Lycon epilace

Lycon epilace - výhodné balíčky

Ostatní kosmetické služby

V rámci kosmetického ošetření

Samostatně

Informační oznámení pro každého klienta/ku salónu

 • Prosím o dochvilnost ( akceptuji 10 min), následně Vám bude ošetření zkrácené, jelikož mám závazky k dalším klientům na jejich objednaný čas na ošetření.
 • Změnu termínu či jeho zrušení je nutné odhlásit nejpozději 48 před smluveným termínem. 
 • V případě pozdního odhlášení změny nebo zrušení termínu 24 hod předem si vyhrazuji právo naúčtovat  storno poplatek (ušlý zisk) ve výši 50% z ceny objednaného ošetření. 
 • Storno poplatek je nutné uhradit do 7 dnů ode dne objednaného ošetření – osobně na provozovně nebo převodem na bankovní účet provozovatele. 
 • Pokud se klient/ka nedostaví vůbec na domluvený termín a nedá vědět nebo zavolá těsně před rezervovaným časem, bude účtována finanční náhrada 100% ceny z domluveného ošetření.
 • Storno poplatek je nutné uhradit do 7 dnů ode dne objednaného ošetření – osobně na provozovně, nebo převodem na bankovní účet provozovatele.  Provozovatel si rovněž vyhrazuje právo tohoto klienta již neobjednat na žádné další ošetření.
 • Rušení termínů na poslední chvíli pouze na telefon! Ne na email, SMS, WhatsApp, Messenger, Viber, není platné!
 • Nenavštěvujte salón pokud jste nemocný/á. Ošetření Vám nebude provedeno pokud máte opar, rýmu, kašel, zánět spojivek a další virové onemocnění. 
 • Jako vstřícný krok k ostatním klientům a projev respektu k sobě i k mé práci, Vás žádám o vypnutí nebo alespoň úplné zlumení mobilního telefonu po dobu Vaší návštěvy v salónu. 

Děkuji za pochopení: Lucie Janíková