Ceník služeb

Platnost od 1.12. 2023 – přečíst podmínky ›

Naším společným cílem je Váše krásná, zdravá pleť a spokojenost.

Ošetření SpaTeen pro studenty

Je stvořené pro všechny do 19-ti let, kteří touží po čisté a zdravé pleti.

*ošetření pomocí AHA kyselin, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, pleťová maska, úprava obočí, závěrečná péče.

Ošetření Classic

Odhalte pocit perfektně vyčištěné, rozjasněné a svěží pleti s extra porcí koncentrované výživy na daný typ pleti.

*uvolňující rituál, peeling dle typu pleti, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, sérum, úprava obočí, oční maska, pleťová maska, oční krém, závěrečná péče

Ošetření KOMFORT

Kompletní ošetření pleti je určeno pro všechny ženy, které potřebují hydrataci a zachovat mladistvý vzhled a krásu pleti. Nedopusťte, aby se z Vaší pleti stala suchá, vyprahlá poušť, a dopřejte ji maximální hloubkovou hydrataci nasycenou aktivními látkami.

*uvolňující rituál, enzymatický peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, úprava obočí, aktivační séra, masáž obličeje, krku a dekoltu, alginátová/ krémová maska, oční maska, oční krém, závěrečná péče + bonus – masáž rukou

Ošetření DELUXE

Deluxe kosmetické ošetření je určeno pro pleti stárnoucí. Ošetření je prováděno přípravky s vysokou koncentrací látek, které dokáží pronikat do hlubších vrstev pokožky. Procesy jsou více liftingové, pleť je vyživena, a tím omlazena. Doporučeno pro všechny ženy, které chtějí vidět efekt ihned a vnímat, jak je jejich pleť znovuzrozená. Prostě jako Bohyně.

*uvolňující rituál, AHA peeling, hloubkové čištění ultrazvukem, úprava obočí, bio activ séra, masáž obličeje, krku a dekoltu s lávovými kameny nebo křišťály, revoluční maska na obličej s komplexem bioaktivních růstových faktorů, oční maska, hydratační peptidová mlha, sérum s kyselinou hyaluronovou, oční krém, závěrečná péče + bonus – masáž rukou

Ošetření EXKLUSIVE s masáží A-B-C-D-E

Jedná se kompletní ošetření pleti, kde si budete opravdu připadat jako v ráji. Každé písmenko masáže je určitá technika, která má svůj daný význam. Budete mít pocit, že je to jedna dlouhá masáž a ani nepostřehnete, že se u toho provádělo čištění pleti, barvení nebo epilace. Tohle ošetření si zamilujete.

* Fáze 1: příprava pleti, Masáž A: Přivítání, peeling, hloubkové čistění, kompenzační sérum, Masáž B: Drenážní, krok k vitalitě – bio activ sérum, Masáž C: Cílené vyhlazení hlubokých vrásek, Harmonizace, Masáž D: Anti-aging,

* Fáze 2: probuzení buněk, vyrovnávací maska dle typu pleti, péče pro oblast okolo očí, dosažení dokonalé formy, Masáž E: akupresurní

Ošetření pro muže

Muži často zapomínají pečovat o svojí pleť. Neví, nechtějí nebo nemají čas. A bohužel i pokožka mužů potřebuje pravidelnou péči, aby nedocházelo k předčasnému stárnutí.

*ošetření pomocí AHA kyselin, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, sérum, oční maska, pleťová maska, oční krém, závěrečná péče

Expresní ošetření

Máte málo času a potřebujete rychlé ošetření? Tohle je právě pro Vás. Rychlá aktivační péče, která Vám zajistí krásnou pleť během několika minut. Pomocí kosmetického přístroje Palmare- (elektrostimulace mimických svalů).

*ošetření pomocí AHA kyselin, aktivační sérum, Palmare, masáž, oční maska, pleťová maska, oční krém, závěrečná péče

Chemický peeling

 • unikátní forma rejuvenace, rozjasnění a regenerace pleti obličeje, krku
 • zcela neinvazivní a bez bolesti
 • trvá pouze několik minut
 • řeší problematiku pleti jako je akné, mastná pleť, pigmentové skvrny nebo drobné či mimické vrásky
 • při pravidelné péči dochází k výrazné redukci nežádoucích vrásek a stimulaci tvorby nového kolagenu
 • velmi oblíbený neoperativní zákrok vhodný pro všechny
 • výsledkem je pokožka viditelně hladší, vyhlazená, vypnutá, hydratovaná a barevný tón pleti sjednocený

Mikrojehličková mezoterapie

Mikrojehličkové pero DERMA PEN – Dr.pen ULTIMA A6S Professional

Je průlomový přístroj využívající nejpokročilejší inovaci jehlové cartridge k vertikálnímu propíchnutí kůže. Jedná se o mikrojehličkovou terapii, která podporuje tvorbu kolagenu a tím přirozeně obnovuje a omlazuje pokožku. Čistě laicky by se dalo říci, že se vlastně jedná o narušení střední vrstvy kůže za účelem vzbudit “ spinkající “ složky v pleti a donutit je pracovat, inovovat a opravovat.

Mesoceuticalab Palmare

Posílení tvorby kolagenu a elastinu, sjednocení barevného odstínu kůže, zpevnění a zesílení kůže, omlazení a vypnutí kůže, posílení hydratace a výživy kůže, ošetření nezánětlivého akné, řešení hyperpigmentací, vitamínová terapie.

Řasy a obočí

V rámci kosmetického ošetření

Samostatně

Epilace Lycon

Epilace Lycon - výhodné balíčky

Informační oznámení pro každého klienta/ku salónu

 • Prosím o dochvilnost ( akceptuji 10 min), následně Vám bude ošetření zkrácené, jelikož mám závazky k dalším klientům na jejich objednaný čas na ošetření.
 • Změnu termínu či jeho zrušení je nutné odhlásit nejpozději 48 před smluveným termínem. 
 • V případě pozdního odhlášení změny nebo zrušení termínu 24 hod předem si vyhrazuji právo naúčtovat  storno poplatek (ušlý zisk) ve výši 50% z ceny objednaného ošetření. 
 • Storno poplatek je nutné uhradit do 7 dnů ode dne objednaného ošetření – osobně na provozovně nebo převodem na bankovní účet provozovatele. 
 • Pokud se klient/ka nedostaví vůbec na domluvený termín a nedá vědět nebo zavolá těsně před rezervovaným časem, bude účtována finanční náhrada 100% ceny z domluveného ošetření.
 • Storno poplatek je nutné uhradit do 7 dnů ode dne objednaného ošetření – osobně na provozovně, nebo převodem na bankovní účet provozovatele.  Provozovatel si rovněž vyhrazuje právo tohoto klienta již neobjednat na žádné další ošetření.
 • Rušení termínů na poslední chvíli pouze na telefon! Ne na email, SMS, WhatsApp, Messenger, Viber, není platné!
 • Nenavštěvujte salón pokud jste nemocný/á. Ošetření Vám nebude provedeno pokud máte opar, rýmu, kašel, zánět spojivek a další virové onemocnění. 
 • Jako vstřícný krok k ostatním klientům a projev respektu k sobě i k mé práci, Vás žádám o vypnutí nebo alespoň úplné zlumení mobilního telefonu po dobu Vaší návštěvy v salónu. 

Děkuji za pochopení: Lucie Střížová